Viva Aštar Šeran

Určitě také znáte ten pocit.

Je vám zatraceně mizerně, nic se nedaří, máte chuť rvát si vlasy z hlavy, vydrápat oči, vytrhat žíly nebo vypálit kůži kyselinou, jen abyste alespoň něco cítili či naopak necítili vůbec nic. Poté si uvědomíte jednu zásadní věc – VESMÍRNÍ LIDÉ NÁS MILUJÍ…a hned je vám líp. Svět je veselejší, obloha modřejší, květiny voňavější a důchodci snesitelnější. Nebo snad ne?

Už jste se s nimi určitě setkali a to na billboardech nebo nálepkách na ulicích, jedná se o sektu, která prosazuje myšlenku mimozemské civilizace jako jediné spásy pro zkažené lidstvo.

Vesmírní lidé jsou údajně bytosti žijící v Nebi vyspělým, harmonickým, láskyplným životem bez válek, nemocí, hladu, lží, otroctví a jiných negativních neduhů, které jsou pro naši Zemi tak příznačné. Mají mezi sebou jen krásné vztahy, jsou vůči sobě nesmírně pozorní a místo telefonů používají svou srdeční čakru.

Vesmírní lidičkové také používají vyspělé technologie a pracují pro společnost jen minimální, nezbytnou dobu – 2 hodiny denně. Přeci nebudou otročit jako my pozemští hlupáci od úsvitu až do padnutí. Práce je pro ně samozřejmě zábavou, stejně jako celý jejich život, nachází se ve štěstí, lásce, radosti a naplnění. O sexuálních praktikách bohužel nic není známo, nejspíš jsou však prováděni přes některou z čaker.

Kolem planety Země se údajně nachází vesmírná flotila pod vedením Aštara Šerana. Vesmírní lidé prý v roce 1949 osobně kontaktovali vůdce hlavních pozemských států – USA a SSSR a nabídli jim spolupráci a pomoc v odstranění všech hlavních problémů lidstva – válek, hladu, otroctví a nerovnosti lidí. Tyto nabídky však byly odmítnuty.

Síly Temných světů se údajně stále snaží o zvýšení ovládání lidstva pomocí očipování lidí a všech věcí. Vesmírní lidé se naopak snaží pomoci lidem, aby ve svém fyzickém těle již nepodléhali ovládání zlými ještírky a udržují planetu Zemi při životě, v opačném případě by ji zničily Síly temna a lidské bytosti by skončily v děrách pod zemí se zničeným povrchem.

Ptáte se, kde to vše vlastně začalo? Za počátek historie této sekty se dá považovat prohlášení Miloslavy Drskové (mimo jiné pracovnice v kravíně), která údajně začala komunikovat s Plejáďany v roce 1995. O dva roky později se setkala s Ivem A. Bendou, kterému se s nimi také podařilo navázat kontakt. Poté spolu začali vydávat zprávy s poselstvím od mimozemských civilizací. Od této doby již Benda sepsal deset knih Rozhovory s Poučením od Mých Přátel z Vesmíru, přičemž první dva díly vyšly knižně a první díl je beznadějně vyprodán. Dále Benda vydal několik videonahrávek s údajnými záběry přistání mimozemské civilizace na naší planetě a přelety vesmírných lodí.

Vesmírní lidé jsou už sami o sobě parodií, přesto jsou cílem dalších posměšků – jako například stránka www.vesmirna-drubez.cz.

A co vy, máte zkušenosti s nějakou sektou? Milujete Aštara Šerana? Pociťujete hrubovibrační energie? Čipování? Ještěry z pekel? Máte doma čerto- tedy televizi? Už jste viděli UFO? Přechováváte doma ve skříni zelenou mimogalaktickou příšeru? Viděli jste Zámotek 1 a 2? A co na to kapitán Spock?

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nazařazeno, Záznamy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

One thought on “Viva Aštar Šeran

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s